Нещо изключително

View previous topic View next topic Go down

Нещо изключително

Post by Рижко on Sat Apr 23, 2011 9:04 am

Случи се нещо изключително това беше неописуемо.
Срещнах те аз един ден,това за мен беше душевно приключение.
Исках да се запозная с теб,но неможех защото срам ме обхвана в онзи хубав ден.
Спомням си за пръв път какво ти казох една вечер.Ти ме погледна и неочакваше.Всеки път като виждах
радост в мен настъпваше и с усмивка на лице аз поглеждах те!
На 2рия ден не очаквах от теб,ти сама да дойдеш при мен и искаше да се запознаем.
Спомням си как заедно се смеехме тогава това много ми харесваше.Радвах се за теб,че си щастлива,а сега аз съм разбит на милиони пърчета.Ден след не,когато не те виждах полудявах,всеки изминал ден аз исъзнавах,че започвам да чувствам нещо към теб.Нямах търпение да те видя отново,просто полудявах.
Видяхме се един ден отново,защото знаех че пак ще се срехнем.Исках да ти кажа всичко да ти покажа всичко да разбереш това което чувствам към теб.Но аз не усъзнавах какво ще ти причиня с това,но трябваше да ти го кажа.Събрах сила и ти хо казох,но не получих отговора който аз толкова дълго чаках.В онзи момент сълзи в мен напираха и не след много време се стичаха тъга в мен настъпи сърцето ми бързо биеше,въздух в дробовете ми не влизаше,задушавах се……Страдание голямо в мен имаше както и сега.Имах чувството че сърцето ми откраднахас.Не го усещах колко бързо биеше защото сълзите и въздишките го караха усещането да изчезваше.Сега съм тук седнал на моя чин и пиша това,за да споделя това което чувствах към едно момиче,което тъй много ценя и надявам се за нея,дано да е щастлива сега без мене тя!
Рижко
Admin

View user profile http://truediaries.forumotion.eu

Back to top Go down

Re: Нещо изключително

Post by mims on Sat Apr 23, 2011 9:51 am

Супер! Exclamation

mims

View user profile

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top