Подложен на изпитание

View previous topic View next topic Go down

Подложен на изпитание

Post by Рижко on Sat Apr 23, 2011 8:53 am

Предади ме ти..защо?Аз те обичах,какво те накара да сториш това..Чувствата ми бяха истински,действията и те,сърцето ми заради теб радостно подскачаше,но твоето не.Всеки път страдах,оставяше ме ти,там в тишината където обгарната с болка и страдание ми бе душата.Сърцето едва ми оставя да вярвам,че ще срещна някой ден момиче като теб,но различна в характера и душата,не момиче държащо се като дете.Играеше си с мен,но добре,че разбрах кога теб да изоставя и страданието си аз да спра,сърцето ми и душата ми да останат спокойни там някъде в тишината.Предпочитам да съм сам обгърнън в самотата и тишината отколкото да бъда с теб която беше пълна с завист и омраза…И така не разбрах какво искаше от мен и защо постъпи така в онзи хубав слънчев ден за мен когато те видях след толкова дълго време?Незнам дали в мен беше причината,но едва ли това те накара да сториш това….Искаше ме да падна на колене пред теб,да гледаш как плаче едно невинно момче…радваше се,че плача и страдам,а ти се усмихваше когато пропадах….За миг когатто гледаш към земята и погледнах за момент нагоре към небесатам,изправих се огледах се,ати беше изчезнала някъде далече от моите очи,но запомни едно от мен никога няма да спра да се надявам..че някой ден ще срещна нещто което ще ме кара толкова да копнея и да не съжалявам….
Рижко
Admin

View user profile http://truediaries.forumotion.eu

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top