Една единствена лъжа

View previous topic View next topic Go down

Една единствена лъжа

Post by Рижко on Sat Apr 23, 2011 8:49 am

Какво е да изречеш една лъжа?Какво е да изречеш втора?Знаеш ли колко болка може ти в сърцето на някой да докараш?Винаги когато излъжеш може би ще ти се размине,но все някой път се спъваш или изгаряш.Лъжата уж любовта крепяла,а какво получаваме в замяна?Какво всъщност е истинска раздяла?!??Просто няма такава,във всяка раздяла има по една лъжа която те кара никога да не забравяш.На някои хора на съвеста им тежи,на други не,но рано или късно и те разбират какво е живота да те преебе.От сега щом си тръгнал да лъжеш,нека Господ да ти е на помощ да те спаси,да спреш да мамиш любимите хора,подкрепящи те дори в този миг!Лъжата изречена в една връзка не е просто лъжа,а цяла измама!Когато разбереш истината нещо в сърцето ти изгасва,изгасва пламъкът на любовта и надеждата,които така жестоко си защитавал до денят на страшната истина и денят в които истината се появява.Приятелите лъжат няма как,може и да не усетиш за какво става въпрос,но когато разбереш и ти после искаш да ги предадеш.Омраза в теб настъпва,стискаш юмруци и започваш да издивяваш,искаш отплата.Искаш нещо в замяна,това е омраза.Искаш нещо на друг да става,това е омраза.Искаш любовта им да угасне,това е омраза.Искаш всичко лошо да им се струпа на главата,това е омраза.Искаш дните им черни до края на живота им да стават,това е омраза.А питаш ли ме ти какво испитвам аз сега?Какво чувствам дали и в мен има омраза?Дали има това чувство което всичко в мен надделява?Омразата…..е едно от най-голямото чувство в човек,надяващ се за правосъдие и дори може да те вкара в ада.
Рижко
Admin

View user profile http://truediaries.forumotion.eu

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top